Cennik

Abonament (netto rok)
Limit faktur
Limit klientów
Limit produktów
Ekonomiczny: 99 zł
30
30
30
Prestiżowy: 168 zł
bez ograniczeń
bez ograniczeń
bez ograniczeń
Każdy użytkownik otrzymuje 30 bezpłatnych dni użytkowania bez żadnych zobowiązań.

Ekonomiczny

Za: 8 / miesiąc
99 zł netto / rok
Konto z ograniczeniami

Prestiżowy

Za: 14 / miesiąc
168 zł netto / rok
Miesięczny limit faktur 30 bez ograniczeń
Klienci 30 bez ograniczeń
Produkty na fakturze 30 bez ograniczeń
Wybierz Wybierz
Podstawowe faktury (VAT, proforma, korekta) Tak Tak
Więcej faktur Tak Tak
Wysyłanie faktur mailem Tak Tak
Faktury cykliczne Tak Tak
Kontrola płatności Tak Tak
Powiadomienia sms/mail Tak Tak
Wybierz Wybierz
 
Za dodatkową opłatą, możemy dostosować system do Państwa indywidualnych potrzeb. W razie zainteresowania prosimy o kontakt.
Planując użytkowanie programu do wystawiania faktur online fakturator.pl należy wybrać odpowiedni, dopasowany do naszych potrzeb pakiet. Oczywiście twórcy i autorzy programu do faktur online fakturator.pl wyszli nam naprzeciw i udostępniają do wyboru kilka pakietów, pomiędzy którymi każdy przedsiębiorca znajdzie coś dla siebie.

Przede wszystkim mamy możliwość wykorzystania pakietu darmowego, czyli trzydziestodniowego okresu testowego programu do wystawiania faktur. W ramach darmowego okresu testowego możemy wykorzystywać wszystkie istotne funkcje programu praktycznie bez żadnych ograniczeń. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możemy śmiało przetestować potrzeby naszej firmy w tym zakresie, przede wszystkim odnośnie ilości faktur wystawianych w skali miesiąca oraz ilości klientów, których będzie do programu wprowadzali.

Następnie, mając już sprawdzone ile faktur online wystawiamy w skali miesiąca, mamy do wyboru dwa pakiety różniące się zarówno możliwościami, jak i ceną.

Podstawowym pakietem jest pakiet ekonomiczny. Jest to specjalny pakiet przeznaczony dla mniejszych firm, które nie potrzebują wystawiać dużych ilości faktur. W ramach takiego pakietu mamy możliwość wystawienia do trzydziestu faktur miesięcznie, wprowadzania również trzydziestu klientów w ramach systemu oraz wstawienia do trzydziestu produktów ramach jednej faktury.

Koszt programu w tym wariancie wynosi zaledwie siedemdziesiąt dwa złote rocznie netto, także w przypadku funkcjonowania firmy jest to koszt praktycznie pomijalny ze względu na to, jaki jest niski.

Drugim pakietem, jaki mamy do wyboru, jest pakiet prestiżowy - jest to pakiet dedykowany dla tych firm, które wystawiają wiele faktur VAT elektronicznych w miesiącu. W ramach tego pakietu nie mamy żadnego limitu na ilość wystawianych faktur. Także nie posiadamy limitu na ilość klientów, których mamy wprowadzonych do systemu ani ilość produktów na fakturze. Dzięki temu nie musimy się martwic tym, czy na pewno zmieścimy się w ramach limitu jak to ma miejsce w przypadku pakietu ekonomicznego.

Z takiego rozwiązania szczególnie zadowolone będą sklepy internetowe - jeśli rozliczają klientów za pomocą faktur elektronicznych, taka możliwość będzie dla nich nieocenionym narzędziem.

Koszt pakietu prestiżowego wynosi zaledwie 120 złotych netto rocznie, czyli tylko dziesięć złotych netto miesięcznie. Przy tak małej kwocie, możliwości jakie nam oferuje program sprawiają, że jest to praktycznie dawane nam za darmo.

W ramach obu pakietów mamy także możliwość obsługi bardziej zaawansowanych opcji - oprócz standardowego wystawiania faktur online możemy wystawiać faktury korekty oraz faktury VAT pro formy. Także oba te systemy pozwalają na wysyłanie faktur drogą poczty elektronicznej e-mail, oraz na ustawienie formy powiadomienia o fakturach czy to za pomocą e-maila, czy też wiadomości SMS wysyłanej na telefon komórkowy.

Dla firm, które mają swoje osobiste preferencje odnośnie funkcjonalności programu do wystawiania faktur, istnieje także możliwość dodatkowo odpłatnego dostosowania programu do wystawiania faktur online fakturator.pl. Dzięki temu, program zostanie uszyty na miarę dla klienta.